Pageloader

Hakkımızda

DOĞA HSE GROUP

DOĞA HSE Group,  uluslararası akredite İSG eğitimleri, OSGB ve proje yönetimi, LEED/yeşil bina sertifikasyonu, yönetim sistemleri danışmanlığı ve denetimi ile kişisel koruyucu donanım tedarik hizmeti sunmaktadır.

Projelerin kurulum aşamasından itibaren neticelendirmesi boyunca farklı çözümler sunan ve katma değerler katabilen yaratıcı ve sonuç odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratmaktadır,

DOĞA HSE Group iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre alanında;

* Kurumlardaki rollerin belirlenerek, kurumsal ve bireysel sorumlulukların ortaya konulması (Önce İnsan)

* Yönetim sistemlerinin yapılandırılması ve iyileştirilmesi (Sürdürülebilirlik),
* Kurum kültürünün sürekli olarak geliştirilmesi ve değişen kültüre uyum sağlanması (Kurumsallık),
* Doğru uygulamalarla güvenli çalışma ortamları sağlayarak çalışanların performanslarının arttırılması (Performans Gelişimi)
konularında rehberlik yapmaktadır.
Yüksekte-Çalışma-Manşet-1030x376

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uyumuyla; iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre standartlarının geliştirilmesi için son derece önem arz eden danışmanlık hizmetleriyle ve dünyaca tanınmış sertifika programlarıyla iş dünyasına insan odaklı katma değer sağlayan DOĞA HSE Group, Türkiye’nin yenilikçi ve lider danışmanlık şirketi konumundadır.

Dünyanın öncü iş sağlığı ve güvenliği kuruluşlarından biri olan, Londra merkezli ve Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri sunan British Safety Council’ün Türkiye’deki tek partneri olan DOĞA HSE Group, üyesi olduğu SKD Türkiye (İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği), PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), KalDer (Türkiye Kalite Derneği) ve İngiliz Ticaret Odası projelerinde de aktif rol almaktadır.

DOĞA HSE Group, Türkiye’de kuruluşların, sürdürülebilirlik konusunda çevresel taahütlerini yerine getirmelerine yardımcı olmak ve global pazarda da başarılı olmalarını sağlamak amacıyla; ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) ve SCS Global Inc. ile de uluslararası işbirliği yapmaktadır.

20’ye yakın ülkede gerçekleştirdiği projelerden edindiği tecrübeleri, uzun yılları aşkın deneyime sahip kadrosunun bilgi birikimi ve know-how ile harmanlayan, herhangi bir iş sağlığı ve güvenliği kurumunun bir ülkede oynayabileceğinin çok üstünde bir rol oynamıştır.

DOĞA HSE Group sizi ve işinizi önemsiyor…