Pageloader

RF Network Dizayn Ve Optimizasyon

DOGA Teknoloj, RF Dizayn & Optimizasyonun müşteri memnuniyeti açısından önemini anlamakta ve bu doğrultuda müşterinin taleplerine cevap verecek çözümler sunmaktadır.

DOGA Teknoloji, LTE, HSPA+, UMTS, GSM, CDMA, TDMA, GPRS, Wi-Fi, Lora, SigFox, NB-IoT ve LTE-M dahil tüm kablosuz ağ lar  için tasarım hizmeti sağlamaktadır.

Performansa olan yaklaşımımız, ağın acil ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ayarlanması ve sorunların uzun vadede azaltılması için planların yapılmasıdır. Bu kapsamda müşteriden gelecek talepleri deneyimli ekiplerimiz ile çözüm odaklı hedeflere yönelmekteyiz.

RF NETWORK DİZAYN İÇİN SUNULAN HİZMETLER

Çatı Üstü ve Kule sahaların Planlaması, Small Cell ve Pico Cell dizaynı, Kapasite Planı, Network Dimensioning,Frekans Planı, Saha Montajı, Devreye alma ve Saha Kabul işleri, Proje yönetimi.

RF NETWORK OPTIMIZASYON İÇİN SUNULAN HİZMETLER

RAN Optimizasyonu, OSS Parametre audit, Drive test ve analizi, Canlı Network Monitoring, Performans değerlendirmesi, Benchmarking, Worst Cell analizi, SSV

DRIVE TEST BÖLÜMÜ

DOGA Teknoloji Drive test ve analizi için gerekli tüm ekipmanlara sahip olup. Gelecek talepler doğrultusunda ekipman ve ekip desteği vermektedir.

Deneyimli ekiplerimiz LTE, HSPA+, UMTS, GSM, CDMA, Wi-Fi dahil teknolojileri içerek şekilde müşteri gereksinimleri doğrultusunda saha ve ofis çalışması yaparak hızlı raporlamanın iletilmesini sağlamaktadır.

TRANSMİSYON İÇİN SUNULAN HİZMETLER

MW Kurulumu, Bakım Desteği, Microwave Backhaul Dizayn, LOS Survey, FTTX ve GPON Dizayn